,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
در اینجا میتوانید هر چیزی که در نظر داشتید قرار بدهید ...

شرکت سپهرگازکاویان دارنده گواهینامه ISO17025 و همچنین آزمایشگاه مرجع ادره استاندارد با سابقه بیش از 15 سال فعالیت در زمینه تولید و تامین گازهای خالص از جمله گاز آرگون، گاز نیتروژن، گاز هلیوم در گرید های بالا (آزمایشگاهی) و سایر گازهای مورد استفاده در آزمایشگاه و همچنین تولید گازهای ترکیبی مانند سری گازهای G و گازهای کالیبراسیون مفتخراست در خدمت شما مشتریان گرامی باشد.

شایان ذکر است شرکت سپهر گاز کاویان علاوه بر گواهینامه معتبر ISO17025، دارای IMS و گواهینامه آزمایشگاه آزمون و گواهینامه آزمایشگاه کالیبراسیون میباشد که با آزمایشگاهی مجهز جهت آنالیز گازها با کمترین درصد ناخالصی و با ارائه سرتیفیکیت آماده ارائه خدمات میباشد.

سپهرگاز کاویان افتخار دارد در زمینه های ارائه محصولات گازی از جمله گاز خالص و ترکیبی و همچنین انواع سیلندر و رگولاتور و سایر محصولات گازی سرتیفیکیت و گواهینامه معتبری جهت خریدی با اطمینان و مناسب فعال باشد.

تامین تجهیزات مورد نیاز. ( انواع رگولاتور سیلندر گاز, سیلندرهای گازی, پالت, پک های گازی مورد استفاده در آزمایشگاه و .... )

تمامی گازها درکپسول و سیلندرهایی با ظرفیت های 2 تا 50 لیتر و همچنین در سیلندر های یکبار مصرف قابل عرضه می‌باشند.

شرکت سپهر گاز کاویان تامین و توزیع سیلندرهای هلیوم, همزمان فروش , پخش و توزیع , صادرات و شارژ انواع سیلندرهای هلیم را نیز فراهم می‌نماید.

اهداف ما شامل:

  • ارائه مشاوره با مشتریان و ارتباط مداوم باآن ها ،ارزیابی و بهبود محصولات و خدمات
  • ارزیابی و بهبود محصولات و خدمات
  • ارزیابی فرایندهای داخل سازمانی جهت ارتقاء دانش فنی و ارتباطی کارکنان به عنوان سرمایه های اصلی شرکت
  • تعهد همیشگی به ایمنی و کیفیت
  • تعهد و پایبندی به کار گروهی
  • ایجاد اعتماد بیشتر برای مشتریان و پاسخ سریع ودقیق به مشتریان شرکت می باشد.
سبد خرید